A+ A A-

Jak pomagać dzikim zwierzętom 27.11.2018

27 listopada 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gromniku przy współpracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gromniku oraz Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego Oddział w Tarnowie odbyło się spotkanie edukacyjno-przyrodnicze pn. „Jak pomagać dzikim zwierzętom”. Wykład poprowadzili Pan Michał Karczmarz i Pan Tomasz Gawlik. Podczas spotkania członkowie Klubu Seniora 50+ z Gminy Gromnik dowiedzieli się jak prawidłowo dokarmiać ptaki, jakie budki lęgowe stosować dla poszczególnych gatunków ptaków (i nie tylko dla ptaków) i w jaki sposób można wspierać życie dzikich zwierząt. Seniorzy podczas spotkania mogli obejrzeć przyniesione przez prelegentów budki dla ptaków oraz zadawać pytania związane z tematem. Oczywiście zachęcamy wszystkich do pomagania zwierzętom przez cały rok.

Składamy serdeczne podziękowania:

- Pani Patrycji Łabuz-Walczak za współpracę i zaangażowanie przy realizacji projektu socjalnego pn. „Rozwój aktywności społecznej seniorów w wieku 50+” oraz pomoc przy organizowaniu spotkania. Życzymy Pani wielu sukcesów w życiu prywatnym i osobistym.

- Panu Michałowi Karczmarz i Panu Tomaszowi Gawlik za współpracę i zaangażowanie przy realizacji projektu socjalnego pn. „Rozwój aktywności społecznej seniorów w wieku 50+” oraz poprowadzenie spotkania edukacyjno-przyrodniczego pn. „Jak pomagać dzikim zwierzętom” w Klubie Seniora 50+ z Gminy Gromnik. Również życzymy Panom wielu sukcesów w życiu prywatnym i osobistym.

 Galeria zdjęć

Joomla Templates & WordPress Themes - GavickPro

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.